stalvirsiai.com svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su mūsų slapukų politika Sutinku

Papildoma informacija
Prekių filtras
Partneriai

 

Egger stalviršiai

 

 

Apie mus

Esame baldinių medžiagų tiekėjai. Ne naujokai europinėje ir Lietuvos baldininkų rinkoje.

UAB FINŲ MEDIS jau bene 10 metų prekiauja baldinėmis medžiagomis (lmd plokštėmis, laminavimo juostomis, stalviršiais) iš Vokietijos, Lenkijos, Belgijos. UAB FINŲ MEDIS nuo 2003m. atstovauja Austrijos koncernui EGGER, UAB PATS SAU BALDŽIUS siūlo plokščių ir stalviršių pjovimo ir laminavimo paslaugas, gamina baldų detales.

Ši svetainė - papildoma galimybė išsirinkti ir užsisakyti prekę.

Jei ieškote stalviršio, ko gero, jau apžiūrėjote UAB FINŲ MEDIS ekspozicijas -

,,Klasikos namai", Žirmūnų g. 70, Vilniuje,

Savanorių pr. 175 - Kaune,

Baltijos pr. 10, Nemuno baldų centre - Klaipėdoje.

Pasižymėjote keletą patikusių variantų? Prisimenate jų kodus? Puiku. Dabar lengvai pasitikslinsite informaciją ir užsisakysite reikalingą prekę.

Kaip smagu šeimininkauti jaukioje virtuvėje, o  ir svečią norisi nustebinti. Ne tik kulinariniais sugebėjimais! Originalus stalviršis gali tapti jūsų namų akcentu, net vizitine kortele:) Trūksta idėjų? O jeigu netikėtą virtuvės dizaino sprendimą rasite čia?

Panaršykite mūsų svetainėje...

Arba skambinkite ir rašykite!

P.S. Dėmesio - spalva kompiutero ekrane gali gerokai skirtis nuo realaus dekoro. Teiraukitės adresų tų partnerių salonų, kuriuose yra mūsų reklaminiai stendai ir stalviršių pavyzdžiai.